Niekwestionowany lider

na rynku treningu wysokościowego

Aktualności

komora hipoksyjna

Budowa największego centrum hipoksyjnego na świecie ukończona

 

Centrum Formy w Dąbrowie Górniczej to obecnie najnowocześniejsze centrum hipoksyjne na świecie. W tym pierwszorzędnym obiekcie znajduje się obecnie największa instalacja firmy Hypoxico do treningu wysokościowego. W obejmującym 5 różnych sal treningowych obiekcie może trenować nawet 77 osób jednocześnie w środowisku o obniżonej zawartości tlenu. Pozwala to wielu różnym grupom sportowców czerpać korzyści z treningu wysokościowego przy użyciu różnych urządzeń i programów treningowych.

Poziom zaawansowania inżynieryjnego tego projektu umożliwia pełną kontrolę atmosfery w każdej sali i łatwą zmianę symulowanej wysokości w oparciu o harmonogram zajęć. Wszystkie nasze systemy sterowane są za pomocą ekranu dotykowego, który umożliwia użytkownikom łatwe wprowadzanie zmian i ustalanie harmonogramów zajęć.

Żaden pomysł nie jest szalony i uwielbiamy wyzwania, jakie stawiają przed nami nasi klienci. Jesteśmy dumni z tego, że potrafimy przyjąć najbardziej wymagające pomysły i przekształcić je w światowej klasy rozwiązanie.

Jeśli masz swoją wizję obiektu do treningu hipoksyjnego, podziel się nią z nami!

Hypoxico informuje, że świadcząc usługi korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika, w szczególności z wykorzystaniem plików cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.
zamknij