Niekwestionowany lider

na rynku treningu wysokościowego

Produkty

Adaptacja pomieszczeń

Oferujemy realizację całościowych inwestycji związanych z zaprojektowaniem lub przeprojektowaniem i wykonaniem pomieszczeń hipoksyjnych. Wszystko możemy wykonać w istniejącym lub nowym budynku w formule „zaprojektuj i wybuduj”. Zapewniamy wykonanie instalacji hipoksyjnych i hiperoksyjnych dopasowanych do gabarytów istniejących pomieszczeń i do dowolnej ilości osób. Wykonujemy kompleksowe roboty budowlane związane z adaptacją pomieszczeń/budynków na sale to treningów w warunkach hipoksji. Oferujemy pełną obsługę inwestycji w ramach generalnego wykonawstwa. Pomagamy też w uzyskaniu niezbędnych pozwoleń administracyjnych potrzebnych np. do zmiany sposobu użytkowania obiektów, w których nastąpi przebudowa.

Przykładowa realizacja w Polsce:
– Centrum Formy w Dąbrowie Górniczej – największe centrum hipoksyjne na świecie, 5 klimatyzowanych sal o łącznej powierzchni 585 m2 dla 75 jednocześnie trenujących osób

  Zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a) ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w formularzu kontaktowym w celu udzielenia przez administratora danych osobowych odpowiedzi na przesłane za pośrednictwem formularza kontaktowego zapytanie/reklamacje.

  25 lat doświadczenia

  Produkty dostarczamy na wskazany adres

  Doradztwo, serwis, konsultacje

  Usługi wynajmu sprzętu

  Hypoxico informuje, że świadcząc usługi korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika, w szczególności z wykorzystaniem plików cookies.
  Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.
  zamknij