Niekwestionowany lider

na rynku treningu wysokościowego

Produkty

Maska treningowa

Hipoksyjna maska treningowa służy do swobodnego oddychania podczas treningu z generatorem Everest Summit II. Trenuj w hipoksji lub wykonuj IHT z naszą wysokiej jakości maską treningową. W połączeniu z uniwersalnym obwodem maski i generatorem Hypoxico, maska do treningu wysokościowego umożliwia użytkownikom ćwiczenia na wysokości do 3960 m lub wykonywanie przerywanej terapii hipoksyjnej (IHT). Maska treningowa jest wykonana w standardzie medycznym i jest dostarczana razem z opaską neoprenową.

Specyfikacja techniczna:

 • wygodna maska z poduszką powietrzną, nie pozostawia odcisków na twarzy
 • posiada regulowaną neoprenową opaskę na głowę do użytku bez konieczności przytrzymywania maski ręką podczas ćwiczeń
 • rozmiar: 15 cm x 15 cm x 15 cm
 • masa: 22 g
 • cena: 95,00 EUR netto

Zalecamy jedną maskę na użytkownika ze względu na zdrowie i bezpieczeństwo układu oddechowego.

  Zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a) ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w formularzu kontaktowym w celu udzielenia przez administratora danych osobowych odpowiedzi na przesłane za pośrednictwem formularza kontaktowego zapytanie/reklamacje.

  25 lat doświadczenia

  Produkty dostarczamy na wskazany adres

  Doradztwo, serwis, konsultacje

  Usługi wynajmu sprzętu

  Hypoxico informuje, że świadcząc usługi korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika, w szczególności z wykorzystaniem plików cookies.
  Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.
  zamknij