Niekwestionowany lider

na rynku treningu wysokościowego

Produkty

Wynajem namiotów hipoksyjnych

Jeśli chcesz odpowiednio przygotować się do startu albo po prostu poprawić kondycję lub zdrowie, ale nie chcesz inwestować dużej ilości pieniędzy na zakup systemów Hypoxico, możesz je wynająć na okres, który Ci odpowiada. Prowadzimy wynajem namiotów hipoksyjnych z generatorem Everest Summit II. Namioty standardowe w rozmiarze Queen lub namioty na głowę oraz akcesoria do treningu/terapii hipoksyjnej z maską (IHT/IHE). Wynajmowany sprzęt jest zawsze sprawny, zdezynfekowany, aby zapewnić całkowite bezpieczeństwo i komfort użytkowania. Wynajem namiotów hipoksyjnych staje się od teraz łatwo dostępny, dzięki czemu każdy może trenować
w hipoksji.
Oferujemy również kompleksowe konsultacje, w tym układanie indywidualnych protokołów treningu/terapii hipoksyjnej dla osób wynajmujących zestawy do hipoksji. Koszt konsultacji jest kalkulowany osobno.

Maski indywidualne nie są wynajmowane i trzeba je zakupić osobno.

Cennik za wynajem zestawów 1-2 miesiące 3-6 miesięcy
generator + namiot 2 952,00 zł/miesiąc 2 583,00 zł/miesiąc
generator + akcesoria do IHT 2 952,00 zł/miesiąc 2 583,00 zł/miesiąc
generator + namiot + akcesoria do IHT 3 198,00 zł/miesiąc 2 829,00 zł/miesiąc

  Zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a) ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w formularzu kontaktowym w celu udzielenia przez administratora danych osobowych odpowiedzi na przesłane za pośrednictwem formularza kontaktowego zapytanie/reklamacje.

  25 lat doświadczenia

  Produkty dostarczamy na wskazany adres

  Doradztwo, serwis, konsultacje

  Usługi wynajmu sprzętu

  Hypoxico informuje, że świadcząc usługi korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika, w szczególności z wykorzystaniem plików cookies.
  Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.
  zamknij