Niekwestionowany lider

na rynku treningu wysokościowego

O firmie

O HYPOXICO

Firma Hypoxico jako pierwsza wprowadziła w 1996 r. systemy symulacji treningu wysokościowego, opatentowując rok wcześniej pionierski sprzęt do hipoksji normobarycznej (generator hipoksyjny) w celu poprawy wyników sportowych i ogólnego samopoczucia. Z biegiem lat firma Hypoxico stała się znana wśród elitarnych sportowców, trenerów, uniwersytetów i wojska. Opracowuje i dostarcza najwyższej jakości i najbardziej zaawansowane technologicznie urządzenia do symulacji warunków wysokogórskich.

Zapraszamy do odwiedzenia strony https://altitudecenter.com

Co wyróżnia Hypoxico? Jest pierwszym właścicielem patentu na technologię hipoksyjną i nadal jest jedyną firmą, która nie tylko produkuje własny sprzęt, ale nadal opracowuje nowe produkty i akcesoria. Nasze produkty są synonimem bezpieczeństwa, najwyższej jakości, trwałości i niezawodności. Nasz zespół inżynierów tworzy je we współpracy z oddanym gronem byłych sportowców, elitarnych alpinistów i profesjonalnych ultra maratończyków. Ich doświadczenie pozwala nam stale udoskonalać nasze produkty i opracowywać nowe rozwiązania tak, aby symulowany trening wysokościowy spełnił wysokie wymagania i oczekiwania świata sportu. Razem pracujemy na Twój najlepszy wynik!

Patenty HYPOXICO

Jako pionier w technologii symulacji treningu wysokościowego, Hypoxico była PIERWSZĄ firmą, która uzyskała patenty dotyczące wytworzenia i stosowania powietrza hipoksyjnego.

HYPOXICO JEST WŁAŚCICIELEM PRAW DO NASTĘPUJĄCYCH PATENTÓW:

US No. 5799652

Hypoxic room system and equipment for hypoxic training and therapy at standard atmospheric pressure

US No. 5887439

Hypoxic clean room systems for industrial applications

US No. 5964222

Hypoxic Tent System

CA2227444C

Hypoxic room system and equipment for hypoxic training and therapy

US No, 5850833

Apparatus for hypoxic training and therapy

US No. 5924419

Apparatus for passive hypoxic training and therapy

EU 95985201

Hypoxic room system and equipment for hypoxic training and therapy

Współpracują z nami najlepsi

Hypoxico informuje, że świadcząc usługi korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika, w szczególności z wykorzystaniem plików cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.
zamknij