Niekwestionowany lider

na rynku treningu wysokościowego

Produkty

Generatory hipoksyjne K2 High Flow Series

Generatory hipoksyjne serii K2 High Flow to seria generatorów przeznaczonych do hipoksyjnych sal treningowych i pokojów hotelowych. Głównym ich przeznaczeniem są kluby sportowe, ośrodki treningowe oraz centra fitness. Instalacja hipoksyjna bazująca na generatorach hipoksyjnych serii K2 High Flow zapewnia utrzymanie stabilnych warunków hipoksyjnych w ciągu dni i w nocy. Nie ma znaczenia wielkość obiektu, liczba użytkowników czy lokalizacja obiektu nad poziomem morza. Szeroka gama generatorów K2 sprosta każdemu wyzwaniu. Aby spełnić stale rosnące zapotrzebowanie wiodących światowych instytucji sportowych, badawczych i wojskowych na coraz bardziej wytrzymałe i niezawodne systemy hipoksyjne, firma Hypoxico opracowała nową linię najbardziej zaawansowanego technologicznie, inteligentnego systemu hipoksyjnego na rynku, zdolnego do dostarczenia nawet 10.000 l/min powietrza hipoksyjnego.

Specyfikacja techniczna:

 • przepływ powietrza – typoszereg od 500 do 10.000 l/min powietrza hipoksyjnego (15% O2)
 • system sterowania z poziomu panelów dotykowych administrator i/lub trener (sterowanie O2% od 20,9% do 9% z rozdzielczością 0,1%)
 • precyzyjny system monitorowania stężenia O2 i CO2, temperatury, ciśnienia i wilgotności
 • dostępne z wyjściem powietrza hiperoksyjnego (38% O2)
 • opcjonalny przełącznik „placebo” zapewniający normalne stężenie O2 w badaniach kontrolowanych
 • czystość powietrza 99,9% dzięki zastosowaniu filtrów HEPA
 • dostawa w bezpiecznej, zamykanej stalowej szafie, która ułatwia konserwację i serwisowanie, jednocześnie utrzymując wszystkie krytyczne elementy sterujące z dala od nieupoważnionych osób
 • cena: na zapytanie

  Zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a) ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w formularzu kontaktowym w celu udzielenia przez administratora danych osobowych odpowiedzi na przesłane za pośrednictwem formularza kontaktowego zapytanie/reklamacje.

  25 lat doświadczenia

  Produkty dostarczamy na wskazany adres

  Doradztwo, serwis, konsultacje

  Usługi wynajmu sprzętu

  Hypoxico informuje, że świadcząc usługi korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika, w szczególności z wykorzystaniem plików cookies.
  Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.
  zamknij