Niekwestionowany lider

na rynku treningu wysokościowego

Produkty

Worek buforowy

Worek oddechowy Hypoxico jest przeznaczony do treningu z generatorem Everest Summit II lub HYP-123. Działa jako rezerwuar powietrza hipoksyjnego pomiędzy generatorem a maską treningową Hypoxico. Stabilizuje przepływ powietrza podczas treningu hipoksyjnego i jest przydatny w szczegołności w przypadku treningu interwałowego o wysokiej intensywności (HIIT).

 • Pojemność: 60 litrów
 • Wymiary: 110 x 55
 • Rozciagliwe linki bungee do stabilizacji przepływu

Zawiera dwie rurki, z jednej strony do podłączenia do generatora, a z drugiej strony do podłączenia maski treningowej Hypoxico z opaską. Stanowi wygodny zamiennik uniwersalnego obwodu maski.

Cena: 295 EUR netto

  Zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a) ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w formularzu kontaktowym w celu udzielenia przez administratora danych osobowych odpowiedzi na przesłane za pośrednictwem formularza kontaktowego zapytanie/reklamacje.

  25 lat doświadczenia

  Produkty dostarczamy na wskazany adres

  Doradztwo, serwis, konsultacje

  Usługi wynajmu sprzętu

  Hypoxico informuje, że świadcząc usługi korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika, w szczególności z wykorzystaniem plików cookies.
  Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.
  zamknij