Niekwestionowany lider

na rynku treningu wysokościowego

Produkty

Adapter do dużych wysokości

Przenieś swój generator Hypoxico na wysokość 6640 m dzięki regulowanemu adapterowi do dużych wysokości. Wykonuj IHT dla aklimatyzacji, zdrowia i dobrego samopoczucia oraz poprawy wyników sportowych. Odblokuj pełny potencjał swojego generatora hipoksyjnego dzięki temu dodatkowi, który umożliwi Ci wzniesienie się na wysokości, których sobie nigdy wcześniej nie wyobrażałeś, bez wychodzenia z domu. Idealny do użytku podczas IHT lub przez alpinistów wysokogórskich do wstępnej aklimatyzacji. W pełni kompatybilny ze wszystkimi generatorami Hypoxico.

 • umożliwia osiągnięcie wysokości 6640 m (12,9% O2) generatorom Everest Summit II oraz HYP123
 • zalecany do użytku w połączeniu z monitorem O2 i pulsoksymetrem
 • cena: 195,00 EUR netto

  Zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a) ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w formularzu kontaktowym w celu udzielenia przez administratora danych osobowych odpowiedzi na przesłane za pośrednictwem formularza kontaktowego zapytanie/reklamacje.

  25 lat doświadczenia

  Produkty dostarczamy na wskazany adres

  Doradztwo, serwis, konsultacje

  Usługi wynajmu sprzętu

  Hypoxico informuje, że świadcząc usługi korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika, w szczególności z wykorzystaniem plików cookies.
  Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.
  zamknij