Niekwestionowany lider

na rynku treningu wysokościowego

Produkty

Komory hipoksyjne

Komory hipoksyjne to bardzo proaktyczne rozwiązanie zapewniające najwyższą efektywność treningu w warunkach hipoksji. Mogą być zabudowane w klubach fitness, profesjonalnych obiektach treningowych lub w zaciszu własnego domu lub biura. Komory hipoksyjne tworzą stabilne warunki do komfortowego treningu hipoksyjnego. Panuje w nich taka sama gęstości i ciśnienie powietrza jak powietrza na poziomie morza. Wykorzystanie naszej najnowocześniejszej serii generatorów o wysokim przepływie K2 High Flow zapewnia maksymalny komfort treningu. Ponieważ nie są to generatory azotu, tylko generatory powietrza hipoksyjnego, do komory nigdy nie dostaje się czysty azot. Zapewnia najwyższy stopień bezpieczeństwa ćwiczących osób.

Komory są projektowane na indywidualnie potrzeby. Możemy dostarczyć komorę wolnostojącą, wykorzystać istniejące przegrody w pomieszczeniu lub wykonać konwersję całego istniejącego pomieszczenia (np. sali treningowej lub sypialni) na komorę hipoksyjną.

Skorzystaj z zalet treningu hipoksyjnego już dziś i trenuj ponad resztą!

 • komory dostosowywane do dowolnych wymiarów poprzez wydzielenie przestrzeni w większym pomieszczeniu
 • komory są obudowane wysokiej jakości szybą pleksi w ramie stalowej, aluminiowej lub PCV
 • szyby pleksi montowane są w ramie za pomocą hermetycznych uszczelek
 • wykonujemy komory o dowolnych wymiarach, dopasowanych do potrzeb klienta i dla dowolnej liczby osób
 • cena standardowej, wolnostojącej, dwuosobowej komory hipoksyjnej o wymiarach 2x3x2,5 m:
  350 000,00 PLN netto

  Zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a) ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w formularzu kontaktowym w celu udzielenia przez administratora danych osobowych odpowiedzi na przesłane za pośrednictwem formularza kontaktowego zapytanie/reklamacje.

  25 lat doświadczenia

  Produkty dostarczamy na wskazany adres

  Doradztwo, serwis, konsultacje

  Usługi wynajmu sprzętu

  Hypoxico informuje, że świadcząc usługi korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika, w szczególności z wykorzystaniem plików cookies.
  Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.
  zamknij