Niekwestionowany lider

na rynku treningu wysokościowego

Produkty

Namiot hipoksyjny Standard

Jest to najbardziej uniwersalny produkt do ekspozycji na hipoksję wraz z generatorem Everest Summit II. Idealnie nadaje się do użytkowania w domu, ale też można go zabrać na zgrupowania treningowe nie robiąc przerw. Pasuje do materacy jedno i dwuosobowych. Namiot hipoksyjny jest bardzo łatwy i szybki w rozstawianiu. Nawet dla osoby, która wcześniej z namiotu hipoksyjnego nie korzystała. Jest bardzo lekki i po złożeniu zajmuje mało miejsca. Namiot zapewnia komfortowe warunki snu, umożliwiając odprowadzanie wilgoci przez specjalnie zaprojektowany materiał. Ten namiot hipoksyjny pasuje do łóżek skrzyniowych lub do spania na podłodze z materacem 150×200 cm w środku. Pamiętaj, aby za każdym razem, gdy w nocy wychodzisz z namiotu, szybko zasuwać za sobą otwór. Zapewni Ci to utrzymanie warunków hipoksyjnych w środku po powrocie do niego.

Specyfikacja techniczna:

 • łatwy do rozstawienia i przechowywania
 • możliwość symulowania wysokości do 3960 m n.p.m. z generatorem Everest Summit II firmy Hypoxico
 • pasuje do standardowego łóżka typu queen-size
 • składa się ze specjalnego nylonu i 4 przezroczystych okien winylowych
 • wymiary: 153 cm x 204 cm x 150 cm
 • masa: 4 kg
 • cena: 585,00 EUR netto
  koszt wysyłki: 35,00 EUR netto

  Zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a) ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w formularzu kontaktowym w celu udzielenia przez administratora danych osobowych odpowiedzi na przesłane za pośrednictwem formularza kontaktowego zapytanie/reklamacje.

  25 lat doświadczenia

  Produkty dostarczamy na wskazany adres

  Doradztwo, serwis, konsultacje

  Usługi wynajmu sprzętu

  Hypoxico informuje, że świadcząc usługi korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika, w szczególności z wykorzystaniem plików cookies.
  Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.
  zamknij