Niekwestionowany lider

na rynku treningu wysokościowego

Produkty

Walizka na generator – mała

Przechowuj, podróżuj lub wysyłaj swój generator Hypoxico Summit II dzięki specjalnie do tego zaprojektowanej walizce podróżnej. Walizka zbudowana jest z wytrzymałego tworzywa sztucznego i aluminiowych okuć. Posiada wygodne otwory na dłonie do transportu. Walizka składa się z dwóch części: platformy na podnóżkach, na której umieszcza się generator, oraz skrzyni, którą nakłada się na generator. Dzięki takiemu rozwiązaniu nie musisz już podnosić ciężkiego urządzenia na dużą wysokość, aby włożyć go do kartonu.  Jeśli chcesz uniknąć uszkodzenia generatora w transporcie, po prostu musisz ją mieć.

Cechy:
– wykonana z wytrzymałych plastikowych płyt komórkowych i okuć aluminiowych
– pianka antywstrząsowa wewnątrz
– 4 podkładki antypoślizgowe z twardej gumy
– idealnie dopasowana do wymiarów generatora – wymiary zewnętrzne: H=73cm; L=54cm, W=45cm (w porównaniu z kartonem papierowym: H=80cm, L=60cm, W=50cm)
– bardzo lekka – pusta waży 7,5 kg, a z generatorem 34,5 kg (tylko 3 kg więcej niż karton papierowy i aż 10 kg mniej niż duża walizka)
– łatwe pakowanie i rozpakowywanie – 4 zamki w dolnej części skrzyni
– dobrze zabezpiecza generator
– odporna na uderzenia
– łatwa do umycia
– wytrzyma dużo naklejek
– wygodna do przenoszenia
– idealna do transportu kurierem

Cena: 570,00 EUR netto

  Zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a) ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w formularzu kontaktowym w celu udzielenia przez administratora danych osobowych odpowiedzi na przesłane za pośrednictwem formularza kontaktowego zapytanie/reklamacje.

  25 lat doświadczenia

  Produkty dostarczamy na wskazany adres

  Doradztwo, serwis, konsultacje

  Usługi wynajmu sprzętu

  Hypoxico informuje, że świadcząc usługi korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika, w szczególności z wykorzystaniem plików cookies.
  Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.
  zamknij